Kategorie: Wszystkie | Druty | Dzieci | Krzyżyki | Kuchenna | Ogólne | Szydełko
RSS
czwartek, 16 listopada 2006
Moje dwa szczęścia

Starsze niedługo skończy lat siedem, a młodsze zawitało na świat 4 listopada roku pańskiego 2006 ;-). Pulpet ważył 4400g i był długi na 60cm. Oto Natasza :-)

Po kąpieli

U Karolinki na rękach

Chyba nie muszę dodawać, że czas na robótki skurczył się do miminum. Nawet nie mogę się zmobilizować, żeby porobić zdjęcia tego, co w ostatnich dniach ciąży udało mi się zrobić.

12:14, basiaurban , Dzieci
Link Komentarze (10) »
niedziela, 08 października 2006
Haft, remont i ciąża.

Chociaż zazdrość to brzydkie uczucie, to poniższy haft jest właśnie efektem owego. Zobaczyłam na blogu Małgosi i postanowiłam też wyhaftować. Mulinę dobierałam z tego co miałam w domu, i tak na obrazku jest misz-masz mulin DMC, ariadny i PRO-filo. Haft po oprawieniu zawiśnie w cały czas jeszcze remontowanym pokoju dla Maleństwa. Napiszę tylko, że zarówno remontu jak i ciąży mam już serdecznie dosyć i jak na zmiłowanie czekam na zakończenie jednego i drugiego ;-).

Ps. pozaczynane robótki, które miałam kończyć, leżą i kwiczą. W dodatku zakupiłam 2 motki ślicznej włóczki na szalik i czapkę dla starszej córci. Mam nadzieję, że przed zimą się wyrobię. 

18:37, basiaurban , Krzyżyki
Link Komentarze (7) »
czwartek, 07 września 2006
Kolejne zdjęcia

Trochę czasu minęło od ostatniego mojego tutaj wpisu. Przede wszystkim dziękuję bardzo za wszystkie pozytywne komentarze, cieszę się, że podobają się Wam moje dłubaninki ;-0.

Poniżej wrzucam zdjęcia (z których jakości jestem zupełnie niezadowolona) perminków, które już jakiś czas temu pokazywałam. Mają być prezentem dla koleżanki. Doczekały się ramek, takiego pseudo pass partou, w rzeczywistości obrazki prezentują się dużo lepiej. Nie będę robiła na razie ramek z prawdziwego zdarzenia, bo koleżanka jest jeszcze w trakcie urządzania domu, i nie waidomo, gdzie te perminki znajdą swoje doczesne miejsce.

No i jeszcze magnesy na lodówkę, to tak w ramach niezaczynania nowych robótek dopóki się starych nie pokonczy :-) 

22:22, basiaurban , Krzyżyki
Link Komentarze (5) »
wtorek, 15 sierpnia 2006
Jeszcze jedna robótka

Pochwalę się jeszcze zakładką w całości przeze mnie wykonaną.

Dobranoc.

01:30, basiaurban , Krzyżyki
Link Komentarze (10) »
Zdjęcia

Załącznik graficzny do poprzedniej notki.

Sweter ten wykonałam z włóczki Alize Funny, drutami nr 5. Sweterek jest bardzo mięciutki i miły, mam nadzieję, że w użytkowaniu też będzie ok.

Poniżej wrzucam zdjęcie ubranka dla lali, które popełniłam jakiś czas temu

A teraz obrazki xxx. Jakieś krzywulce wyszły na fotkach, w rzeczywistości wszystko jest proste. Muszę popracować nad techniką wykonywania zdjęć. Teraz jeszcze muszę się zastanowić nad obramowaniem.

Poniżej prezentuję serwetę, bluzeczkę którą zrobiłam dla córci oraz moje szydełkowe wprawki.

Widzę, że cały wpis umiejscowił się w szydełkowej kategorii, ale już nie chce mi się tego zmieniać. Następnym razem będę mądrzejsza i wszystko powpisuję i powrzucam do odpowiednich działów.

00:33, basiaurban , Szydełko
Link Komentarze (3) »
niedziela, 13 sierpnia 2006
Zakładki

Ustawiłam sobie zakładki - jednak ile czasu zajęło mi zrozumienie, jak to się robi pominę milczeniem. Lubię popatrzeć, co inspiruje inne osoby i lubię popodziwiać efekty prac tych inspiracji.

Ja natomiast postanowiłam nie rozpoczynać nowych prac, dopóki nie powykańczam tego co mam pozaczynane. I tym sposobem ostatnimi czasy skończyłam sweter, który zaczęłam dziergać nie będąc jeszcze w ciąży czyli na pewno ponad 7 miesięcy temu), wyhaftowałam 3 permin (miały być imieninowym  prezentem dla koleżanki Agnieszki, która imieniny obchodzi 21.01) i w końcu zmobilizowałam się i uprałam moję pierwsze szydełkowe "dzieło" - teraz naciągnięta serwetka się suszy i nabiera kształtu ;-). Jutro, przy świetle dziennym zrobię zdjęcia i wstawię fotki - tę czyność mam już opanowaną ;-).

Jest jeszcze parę rzeczy do skończenia:

-sweter

-szydełkowa torebeczka dla córki

- uszycie poduszki z kotami (zdjęcie kotów z notki poniżej).

22:38, basiaurban
Link Komentarze (2) »
sobota, 22 lipca 2006
Koty

Poznaję powoli zasady funkcjonowania tego bloga. Stworzyłam sobie odpowiednie kategorie i będę do nich wstawiała zdjęcia moich wypocin. Na próbę wklepuję koty.

17:12, basiaurban , Krzyżyki
Link Komentarze (1) »
sobota, 11 marca 2006
Pierwsze koty za płoty

Załozyłam bloga. Mam nadzieję, że jego prowadzenie nie przerośnie moich technicznych możliwości.

10:14, basiaurban
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3
 
WeekendowaPiekarnia Liczniki